Coming Soon

Simple Steps Autism

Online výuková platforma pro terapii autismu Jednoduchý, avšak efektivní nástroj založený na aplikované behaviorální analýze

"Život Judy, stejně jako náš, se dramaticky zlepšil poté, co jsme začali používat Simple Steps. Simple Steps jsou skvělé pro všechny, kdo se potýkají s autismem...."

Pár slov o nás...

Simple Steps Autism je online výukový nástroj, který nabízí pomoc rodičům, jejichž děti mají diagnostikován autismus.  Představuje také cenný výukový materiál pro studenty, kterým umožní pochopit, jak lze behaviorální vědu využít u autismu. Pomůže vám pochopit nejen autismus samotný, ale i to, jak tato porucha ovlivňuje schopnosti dítěte učit se, komunikovat a budovat vztahy. S našimi online výukovými videi, animovanými lekcemi i různými materiály ke stažení z našeho webu můžete vašemu dítěti pomoci k využití jeho plného potencionálu. Projektem „Česká verze SIMPLE STEPS – První pomoc rodinám dětí s PAS“ zajistila ČS ABA dostupnost výukového materiálu pro česky mluvící zájemce. Tento projekt vznikl za finančního přispění Všeobecné zdravotní pojišťovny České republiky. 

 

StaŇte se členem naší online komunity: Facebook